fbpx
Logo producenta kontenerów, łyżek hydraulicznych i szufli mechanicznych - Lobo Kontenery

Szufle na TUZ

Nie jest żadną tajemnicą, że aby wszelkiego rodzaju działania podejmowane w zakładzie przemysłowym oraz w gospodarstwie rolnym były wykonywane w możliwie najbardziej sprawny i bezpieczny sposób, konieczne jest zastosowanie sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych. Należą do nich wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak na przykład kontenery samowyładowcze, a także łyżki hydrauliczne. Wspomnieć w tym miejscu należy również o szuflach na TUZ. Sprzęty tego typu będą idealne na przykład do ładowania oraz transportowania materiałów, takich jak na przykład trociny, nawozy czy też pasze dla zwierząt.

Szufle na TUZ – postaw na sprawdzone rozwiązania

Znajdujące się w ofercie naszej firmy szufle na TUZ zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co powoduje, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Specjalne farby i podkłady dbają o to, by konstrukcja była odporna na działanie niesprzyjających czynników zewnętrznych, takich jak mróz, wiatr czy też opady deszczu i śniegu. Dzięki temu powierzchnia jest we właściwy sposób zabezpieczona przed korozją. Każdy Klient może wybrać kolor, na jaki szufla na TUZ zostanie pomalowana.

Szeroka oferta firmy

W swojej ofercie posiadamy szufle na TUZ, które są dostępne w kilku wariantach. Powoduje to, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Proponujemy bowiem modele o pojemności 430, 530, 650, a także 750 litrów. Największe sprzęty mogą przewozić materiały o łącznej wadze dochodzącej do nawet 1600 kilogramów.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Dostarczane przez nas szufle na TUZ charakteryzują się bardzo prostym montażem chociażby do ciągnika, dzięki czemu żadna osoba nie będzie miała problemu z instalacją. Ich intuicyjna obsługa zapewnia komfort oraz wygodę codziennego użytkowania. Sprzęty sprostają więc oczekiwaniom każdej osoby.

Opcje dodatkowe

Wszystkie nasze pojemniki mogą być wyposażone w:
- Linka stalowa 3m - 50 zł netto

KOLORYSTYKA

Do naszych kontenerów stosujemy najwyższej klasy podkłady i farby dostępnym w palecie RAL. Zobacz kolorystykę RAL
- Kolor inny niż RAL 5010 - 200 zł netto