fbpx
Logo producenta kontenerów, łyżek hydraulicznych i szufli mechanicznych - Lobo Kontenery

Kontenery typu KP

Szukasz rozwiązania, który pozwoli ci składować różnego rodzaju odpady, surowce wtórne, złom lub inne pozostałości produkcyjne? Jako produkt do magazynowania złomu lub gruzu świetnie się sprawdzą kontenery hakowe (KP) z otwieranym dachem proponowane przez naszą firmę. Odznaczają się solidnym wykonaniem wynikającym z użycia stalowych blach o odpowiedniej grubości jako podłogi oraz wysokiej jakości ścian, a także sporą pojemnością, dzięki czemu będą mogły wypełniać swoją funkcję we właściwy sposób.

Funkcjonalne pojemniki na złom – model KP

Proponowany przez nas kontener KP wyposażony jest w dach otwierany za pomocą siłownika cechującego się jednostronnym lub dwustronnym działaniem. Wyróżnia się wysoką pojemnością kosza (36,5 m³) i gwarantuje możliwość użytkowania przez długi czas. Hakowce pozwalają na to, by odpady (złom, gruz, surowce itp.) czy produkty zostały w łatwy i szybki sposób umieszczone w kontenerze co gwarantuje bezpieczne przewiezienie samochodem ciężarowym w miejsce wyładunku.

Dostosowanie do klienta

Nasze kontenery na złom proponujemy w bogatej kolorystyce RAL, co pozwala zapewnić, że każdy klient może wybrać produkt najbardziej dopasowany do niego stylem. Każdy kontener hakowy KP pokryty jest antykoryzyjnym podkładem oraz lakierem najwyższej klasy, by zapewnić, że będzie się dobrze prezentował oraz odznaczał wytrzymałością na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne.

Wszystkie nasze kontenery hakowe, których jesteśmy producentem tworzone są zgodnie z obowiązującymi normami, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz możliwość funkcjonalnego stosowania. Wycena opisywanych produktów uzależniona jest od modelu (pojemność kontenera) oraz odległości, na jaką mamy go przetransportować w celu wyładowania.

Nie wiesz, co zrobić ze złomem, gruzem, ziemią i innymi odpadami? Nasze hakowe kontenery KP świetnie się sprawdzą w trakcie sprzątania placu budowy, hali produkcyjnej, cmentarza czy zaplecza dużego ośrodka z uwagi na solidnie wykonany kosz oraz możliwość dokonania wyboru zgodnie z indywidualnymi potrzebami i możliwościami.

Zajmujemy się również skupem surowców wtórnych, metali kolorowych oraz złomu stalowego.

INFORMACJE O PRODUKCIE

Kontener KP - rolkowy otwarty, wykonany według normy DIN 30722. Hakowy system załadunku 1570 mm. Hak zaczepowy Φ50 mm ST355
Rolki jezdne Φ160x6 mm, L250 mm centralne smarowanie w sworzniu.
Ożebrowane: dno i wieniec górny: 80x80x5 mm, pionowe ścian w odstępach ok 650 mm: 80x50x3 mm. Drzwi dwuskrzydłowe na trzech zawiasach. Zamknięcie centralne z podwójnym systemem zamknięcia.
Haczyki po obwodzie kontenera. Spawany spoiną ciągłą.

KOLORYSTYKA

Do naszych kontenerów stosujemy najwyższej klasy podkłady i farby dostępnym w palecie RAL. Zobacz kolorystykę RAL