fbpx
Logo producenta kontenerów, łyżek hydraulicznych i szufli mechanicznych - Lobo Kontenery

Szufla na TUZ hydrauliczna

Szufla na TUZ z układem hydraulicznym dedykowana jest do wykonywania codziennych prac w gospodarstwach rolnych. Z powodzeniem można wykorzystywać ją do załadunku, transportu oraz rozładunku różnego rodzaju materiałów sypkich: trocin, węgla, piachu, zboża, owoców oraz pasz dla zwierząt.


Szufla na TUZ wyposażona w siłownik doskonale sprawdzi się też przy pracach porządkowych, które związane są z wyrównywaniem terenu oraz usuwaniem zalegającego śniegu. Dzięki zainstalowanemu układowi hydraulicznemu realizacja zadań porządkowych nie wymaga używania siły, a praca wykonywana jest szybko i co niezwykle ważne bardzo efektywnie. Dzięki układowi hydraulicznemu oraz możliwości instalacji szufli na tylnym TUZie traktora można ją dowolnie podnosić, opuszczać i regulować jej położenie w zależności od pojawiających się potrzeb.


Szufla na TUZ z układem hydraulicznym to nowoczesne rozwiązanie transportowe, które zapewni komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo wykonywanej pracy. Występuje w czterech rozmiarach: 120 cm, 150 cm, 180 cm oraz 210 cm szerokości.