fbpx
Logo producenta kontenerów, łyżek hydraulicznych i szufli mechanicznych - Lobo Kontenery

Łyżki hydrauliczne

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie profesjonalnych urządzeń, które znacząco wspomagają prowadzenie prac chociażby w zakładzie przemysłowym oraz w gospodarstwie rolniczym. Propozycja firmy to między innymi szufle na TUZ, kontenery z rozsuwanym dnem, a także pługi do odśnieżania. W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem Klientów naszej firmy cieszą się również łyżki hydrauliczne. Akcesoria tego typu mogą z powodzeniem współpracować z wózkami widłowymi, które nie posiadają hydraulicznego systemu przechylania.

Najwyższa jakość wykonania produktów

Znajdujące się w ofercie naszej firmy łyżki hydrauliczne są wykonane z najwyższej jakości stali odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Powoduje to, że mogą być użytkowane przez długi. Dzięki temu sprzęty nadają się do pracy nawet w tych najcięższych warunkach. Dostarczane przez nas łyżki hydrauliczne mogą zostać pomalowane na dowolny kolor z palety RAL, dzięki czemu każda osoba znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

W ofercie naszej firmy znajdują się łyżki hydrauliczne, które są dostępne w kilku wariantach. Prezentujemy bowiem akcesoria o szerokości od 1,3 do nawet 2,4 m. Powoduje to, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Montaż oferowanych przez nas produktów jest niezwykle prosty i intuicyjny, a najwyższej jakości system hydrauliczny powoduje, że cała konstrukcja może być eksploatowana nawet w najbardziej wymagających warunkach. Akcesoria posiadają specjalne śruby mocujące, które przytwierdzają konstrukcję do wideł wózka. Dzięki temu łyżka jest w odpowiedni sposób zabezpieczona przed zsunięciem się.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich łyżek hydraulicznych dostępnych w ofercie naszej firmy, a także do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

KOLORYSTYKA

Do naszych kontenerów stosujemy najwyższej klasy podkłady i farby dostępnym w palecie RAL. Zobacz kolorystykę RAL
- Kolor inny niż RAL 5010 - 100 zł netto

Film instruktażowy 

Odtwórz wideo