fbpx
Logo producenta kontenerów, łyżek hydraulicznych i szufli mechanicznych - Lobo Kontenery

Kontenery typu Mulda

Z powodzeniem wykorzystywane są do składowania i transportu różnego rodzaju odpadów komunalnych, budowlanych, złomu, gruzu oraz odpadów przemysłowych. Kontenery typu MULDA dostosowane są do bramowego systemu załadunku, a o ich wysokiej jakości świadczy szereg elementów, na które zwracamy szczególną uwagę na każdym etapie ich przygotowania.

Każdy z naszych kontenerów typu MULDA wytwarzany jest z najwyższej jakości surowców, które muszą spełniać określone parametry. Produkcja kontenerów typu MULDA opiera się na normie DIN 30720, SS 3020 lub według innych zasad określonych nam przez zamawiającego. Takie rozwiązanie ma na celu zapewnienie najwyższej jakości oraz standardów, które pozwolą stworzyć produkt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Kontenery typu mulda posiadają szereg wzmocnień wewnętrznych i zewnętrznych, dzięki czemu cała konstrukcja jest stabilna i sztywna, co pozwala na zachowanie niezmiennego kształtu kontenera MULDA przez długie lata. Każdy kontener typu MULDA sprawdzany jest przez doświadczonych kontrolerów jakości, co pozwala wyeliminować ewentualne błędy produkcyjne, a tym samym dostarczyć klientowi produkt najwyższej jakości.

dodatkowe INFORMACJE

Kontenery typu MULDA posiadają m.in.:
Czopy wysypowe – które stanowią integralną całość z kontenerem. Wykonane są z pełnego odlewu i nie są spawane do kontenera. To gwarancja bezpieczeństwa oraz podwyższonej wytrzymałości. Czopy powstają z najwyższej jakości stali, a kontrolerzy jakości zwracają szczególną uwagę na etap produkcji, w którym one powstają.
Blachy oporowe – to elementy, które pozwalają na bezpieczny transport kilku kontenerów. Ich odpowiednia konstrukcja eliminuje ryzyko zaklinowania się kontenera.
Uchwyty transportowe – Wykonywane według normy DIN. Umożliwiają jednoczesny transport kilku MULD.
Uchwyty do montażu siatki i/lub plandeki – Innowacyjny kształt uchwytów oczkowo-hakowych pozwala stosować wymiennie lub też jednocześnie plandekę i siatkę, które zabezpieczają ładunek w trakcie transportu.

KOLORYSTYKA

Każdy kontener możemy pomalować na dowolny kolor z palety RAL (Zobacz kolorystykę) . Malowanie realizujemy przy użyciu najwyższej jakości farb NOVATIC, a cały proces przeprowadzany jest w komorze bezpyłowej. Wszystkie kontenery typu MULDA są odpowiednio zabezpieczone przed korozją grubą warstwą farby antykorozyjnej oraz farby nawierzchniowej. Dzięki zastosowaniu sprawdzonej technologii, naszym kontenerom typu MULDA niestraszne są trudne warunki atmosferyczne oraz wzmożone użytkowanie przez długie lata.