fbpx
Logo producenta kontenerów, łyżek hydraulicznych i szufli mechanicznych - Lobo Kontenery

Szufle mechaniczne

Potrzebujesz przesypać lub zgarnąć materiały sypkie, a może odśnieżyć plac? W realizacji tego celu idealnie sprawdzą się oferowane przez nas szufle mechaniczne. Obok łyżek hydraulicznych są to kolejne produkty ułatwiające ci przeprowadzanie prac wymagających transportu materiałów za pomocą wózka widłowego lub ciągnika rolniczego.

Stalowe urządzenia do magazynowania, transportu i wyładunku

Proponowane przez nasz szufle mechaniczne wykonane są z wysokiej jakości stali o grubości 5 mm i odznaczają się wzmacnianym dnem, co zapewnia ich wysoką wytrzymałość na uszkodzenia oraz długą żywotność. Łyżka mechaniczna pozwala na transport za pomocą wózka widłowego, a otwierane są ręcznie przez operatora poprzez zwolnienie zatrzasku znajdującego się przy jednej ścianie. Szufla przechyla się wówczas do przodu pod odpowiednim kątem i pozbywa przenoszonej zawartości. Kontener odznacza się nośnością aż 750 kilogramów, co gwarantuje, że przy użyciu tego produktu łatwo i szybko przeprowadzisz wszelkie niezbędne prace.

Indywidualne dopasowanie do wszystkich potrzeb

Jako producent kontenerów (samowyładowczych, z otwieranym dnem i innych) dostarczamy nasze propozycje wykończone antykorozyjnym podkładem oraz farbą nawierzchniową w dowolnym kolorze z palety RAL. Zgodnie z życzeniami klienta możemy przyłączyć do szufli 3 – metrową linkę stalową oraz przystosować ją do używania nie tylko przez wózek widłowy, ale także ciągnik rolniczy.

Szufle oraz kontenery (samowyładowcze, z otwieranym dnem i inne), których produkcja pochłania nas w całości, odznaczają się wysoką funkcjonalnością oraz solidnym wykonaniem. Jeśli tylko niezbędne jest ci takie urządzenie na hali przemysłowej czy placu budowy, nie wahaj się z nami skontaktować. Pomożemy ci dobrać model idealnie dopasowany do twoich potrzeb, zapewniając właściwe przeprowadzanie wszelkich prac wymagających transportu różnego rodzaju materiałów oraz odpadów.

Opcje dodatkowe

Wszystkie nasze pojemniki mogą być wyposażone w:
- Linka stalowa 3m - 50 zł netto
- Szufla z blachy 6 mm (waga 283 kg) - 5 890 zł netto
- Przystosowanie szufli do ciągnika rolniczego.

KOLORYSTYKA

Do naszych kontenerów stosujemy najwyższej klasy podkłady i farby dostępnym w palecie RAL. Zobacz kolorystykę RAL
- Kolor inny niż RAL 5010 - 200 zł netto

Film instruktażowy