fbpx
Logo producenta kontenerów, łyżek hydraulicznych i szufli mechanicznych - Lobo Kontenery

Pługi do odśnieżania

Z naszymi funkcjonalnymi i odpornymi pługami zima i jej opady śniegu nie będą ci straszne – nigdy nie zaskoczą, nie zatrzymają prac czy nie zmuszą do skorzystania z usług zewnętrznego podmiotu. Przy zaśnieżonym placu budowy, parkingu i każdym innym miejscu, które musi być dostępne dla pracowników lub klientów pomoże pług śnieżny do wózka widłowego, który oferujemy ci jako producent kontenerów działający w tej branży od wielu lat. Zamontowany na widłach wózka urządzenie skutecznie pozbędzie się przeszkadzających pozostałości z terenu, zapewniając szybkie i łatwe przeprowadzenie prac.

Pług do wózka widłowego z gumowym wykończeniem

Proponowany przez nas produkt wykonany jest ze stali S235, co zapewnia wysoką wytrzymałość oraz możliwość użytkowania bez uszkodzeń mechanicznych nawet przez długi czas. Grubość blachy (3 mm) oraz gumy (5 mm) zostały dobrane w taki sposób, by zapewnić odpowiednie przeprowadzenie prac odśnieżających po tym, jak pług o długości 160 m (dostępny także w wersji większej o długości 210 m) zostanie umieszczony na widłach wózka widłowego. Operator, kierując urządzeniem, może w bardzo prosty, szybki i skuteczny sposób dokonać czynności, do których nasz produkt został stworzony, zapewniając właściwe oczyszczenie terenu z zimowych opadów.

Z myślą o potrzebach wszystkich klientów

Zależy nam na tym, by móc dopasować nasze pługi śnieżne do wózków widłowych do potrzeb każdego biznesowego klienta. Z tego powodu oferujemy nasze urządzenia w bardzo bogatej kolorystyce z palety RAL przy użyciu podkładów i lakierów najwyższych klas. Istnieje jednak możliwość, by na życzenie otrzymać produkt w dowolnym kolorze – odbywa się to za dodatkową opłatą.

Ułatw sobie codzienne odśnieżanie placu budowy w zimowych miesiącach z naszymi wyjątkowymi pod względem wytrzymałości oraz funkcjonalności pługami do wózków widłowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego produktu, nie wahaj się z nami skontaktować – z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

KOLORYSTYKA

Do naszych kontenerów stosujemy najwyższej klasy podkłady i farby dostępnym w palecie RAL. Zobacz kolorystykę RAL
- Kolor inny niż RAL 3002 - 200 zł netto