fbpx
Logo producenta kontenerów, łyżek hydraulicznych i szufli mechanicznych - Lobo Kontenery

Kontenery samowyładowcze

Oferowane przez nas produkty stanowią nieocenioną pomoc w pracach porządkowych. Kontenery samowyładowcze, które produkujemy umożliwiają szybkie i bezpieczne opróżnianie towarów. Do ich zalet można zaliczyć wytrzymałą, trwałą i solidną konstrukcję, która charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Kontener samowyładowczy jest kompatybilny z wózkiem widłowym lub kołami, co czyni go niesamowicie uniwersalnym. Jedną z wielu korzyści płynący z inwestycji w kontenery jest możliwość dobrania wielkości do indywidualnych potrzeb osoby zamawiającej. Dostępne są w wielu wariantach wymiarowych. Takie rozwiązanie pozwala dostosować produkt do wymagań użytkownika.

Firma Lobo w swojej ofercie posiada możliwość dostosowania kolorów w palecie RAL pod osobiste preferencje osoby, która zamawia produkt. Oferowane przez nas towary są zaprojektowane i zoptymalizowane zarówno pod kątem użytkowym, jak i produkcyjnym. Ponadto wykonane zostały z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki temu mamy pewność, że będzie nam o służył przez naprawdę wiele lat. Kontenery samowyładowcze naszej marki to gwarancja bezpieczeństwa. Posiadają one certyfikat CE, który jest potwierdzeniem zgodności naszych wyrobów z dyrektywami, normami oraz przepisami prawa.

Zespół naszych zaufanych specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Długi staż w zawodzie pozwolił im nabyć odpowiednie umiejętności, które pozwalają im na dokładne i precyzyjne wykonanie każdego zlecenia. Firma Lobo stawia na ciągły rozwój. Staramy się spełniać oczekiwania każdego Klienta, dlatego podejmiemy się każdego zadania, które wchodzi w zakres naszych usług. Dzięki naszemu podejściu do pracy zyskaliśmy liczne grono zadowolonych Klientów, dla których staliśmy się stałym usługodawcą. Dowodem na wysoką jakość naszych usług jest duża ilość pozytywnych opinii i komentarzy na nasz temat.
W przypadku, w którym natrafią Państwo na jakiekolwiek problem, zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Szeroki zakres wiedzy naszych specjalistów sprawi, że udzielą oni jasnej i wyczerpującej odpowiedzi na zadane pytanie. Firma Lobo to doskonały wybór dla każdej osoby, która oczekuje perfekcji.

Opcje dodatkowe

Wszystkie nasze pojemniki mogą być wyposażone w:
- Zestaw kołowy fi 100 (udźwig 600 kg) - 390 zł netto
- Zestaw kołowy fi 160 (udźwig 1000 kg) - 490 zł netto
- Zestaw kołowy fi 200 (udźwig 1400 kg) - 590 zł netto
- Zestaw kołowy fi 200 wzmocnione (udźwig 1700 kg) - 690 zł netto
- Zestaw kołowy fi 200 mocne (udźwig 2200 kg) - 990 zł netto
- Podwójne dno z kranem - od 500 zł netto
- Pokrywa górna - od 550 zł netto
- Linka stalowa 3m - 50 zł netto

KOLORYSTYKA

Do naszych kontenerów stosujemy najwyższej klasy podkłady i farby dostępnym w palecie RAL. Zobacz kolorystykę RAL
- Kolor inny niż RAL 5010 - 200 zł netto

Film instruktażowy