fbpx
Logo producenta kontenerów, łyżek hydraulicznych i szufli mechanicznych - Lobo Kontenery

Kontenery z rozsuwanym dnem

Proponowany przez nas stalowe pojemniki umożliwiają transport różnego rodzaju materiałów za pomocą wózka widłowego. Oferowane kontenery z rozsuwanym dnem typu Sezam świetnie sprawdzają się przy magazynowaniu, a następnie przewożeniu (za pomocą wózka widłowego) odpadów, złomu czy wiórów pochodzących m.in. z placu budowy czy zakładu produkcyjnego. Dzięki mechanizmowi rozsuwania dolnej płyty pozostałości mogą zostać wyładowane w odpowiednim miejscu. Jest to kolejna propozycja, która – podobnie jak kontenery samowyładowcze oraz z otwieranym dnem – ułatwia przeprowadzanie różnego rodzaju prac porządkowych.

Wysoka funkcjonalność i łatwość użytkowania

Jako producent kontenerów zapewniamy, że oferowane przez nas rozwiązania odznaczają się wysoką wytrzymałością. Produkowane są z blachy S235 blachy o grubości 3 mm. Podstawa charakteryzuje się większą grubością, dzięki czemu spełnia swoją funkcję zgodnie ze wskazaniami technicznymi. Zapełniony pojemnik podnosimy na widłach wózka widłowego i transportujemy w miejsce przeznaczenia. Następnie za pomocą hydrauliki operator rozsuwa widły co powoduje otwarcie dna kontenera i wyładowanie zawartości. Użytkowanie urządzenia jest bardzo proste, co wpływa pozytywnie na poziom jego funkcjonalności.

Wymiary kontenera możemy dopasować pod wymagania klienta

By ułatwić klientom transport i wyładowywanie, wyposażyliśmy nasze kontenery w dodatkową możliwość montażu zestawu kołowego o różnym udźwigu oraz górnej pokrywy. Proponowane produkty wykonywane są zgodnie z bogatą kolorystyką RAL, dzięki czemu każdy odbiorca może wybrać opcję najbardziej do niego dopasowaną.

Kontener z rozsuwanym dnem obok samowyładowczego oraz z otwieranym dnem – to świetny wybór dla każdego klienta. Zapewnia on skuteczność w procesie utrzymania porządku na zakładzie produkcyjnym bez dużego wysiłku, na co pozwala mechanizm rozsuwania dolnej płyty kontenera.

Opcje dodatkowe

Wszystkie nasze pojemniki mogą być wyposażone w:
- Zestaw kołowy fi 200 (udźwig 1400 kg) - 590 zł netto
- Zestaw kołowy fi 200 wzmocnione (udźwig 1700 kg) - 659 zł netto
- Zestaw kołowy fi 200 mocne (udźwig 2200 kg) - 990 zł netto
- Pokrywa górna - 650 zł netto

KOLORYSTYKA

Do naszych kontenerów stosujemy najwyższej klasy podkłady i farby dostępnym w palecie RAL. Zobacz kolorystykę RAL
- Kolor inny niż RAL 5010 - 200 zł netto

Film instruktażowy