fbpx
Logo producenta kontenerów, łyżek hydraulicznych i szufli mechanicznych - Lobo Kontenery

Kontenery z otwieranym dnem

Produkowane przez nas Kontenery z otwieranym dnem wykorzystywane są przede wszystkim do transportu i przechowywania materiałów takich jak: złom, wióry, odpady produkcyjne i wiele innych. Można wykorzystać je na przykład na halach produkcyjnych lub placach budowy.
Nasza firma na rynku funkcjonuje już od ponad 10 lat. Tak długi czas spędzony w branży, nauczył nas, że niezbędnym elementem sukcesu w trakcie prowadzenia tego typu działalności jest długotrwałe zadowolenie Klientów. Z tego powodu w trakcie produkowania naszych wyrobów, koncentrujemy się przede wszystkim na tym, aby, móc ostatecznie uzyskać pojemniki metalowe, które cechują się wytrzymałością.

Dokładamy wszelkich starań w celu precyzyjnego wykańczania szczegółów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest komfort osoby, która będzie w przyszłości korzystać z naszych produktów. Zaprojektowaliśmy nasze kontenery tak, aby posiadały wiele udogodnień użytkowych, które mają na celu ułatwić przyszłemu użytkownikowi codzienną obsługę naszego produktu.

Wiemy, jak ważne jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego już od pierwszego wyprodukowanego przez nas towaru, cały czas robimy wszystko, co w naszej mocy, aby na bieżąco dopracowywać naszą technologię. Dużą uwagę poświęcamy na wprowadzanie poprawek w schematy konstrukcyjne, które wykorzystujemy. Ponadto inwestujemy tylko i wyłącznie w najnowocześniejszy sprzęt od renomowanych producentów.

Zespół naszych pracowników składa się z dobrze wyszkolonych specjalistów, którzy posiadają stosowną wiedzę i umiejętności. W trosce o naszych ekspertów duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo pracy. Warto dodać, że oferujemy produkty w bardzo atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Dostarczamy naszym Klientom rozwiązania, których koszty są adekwatne do jakości produktów.

Nasze produkty odznaczają się dużą funkcjonalnością i solidnością wykonania. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zarówno nowoczesne, jak i doskonale przemyślane rozwiązania. W przypadku, w którym zainteresowała Cię nasza oferta, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Opcje dodatkowe

Wszystkie nasze pojemniki mogą być wyposażone w:
- Zestaw kołowy fi 200 (udźwig 1700 kg) - 690 zł netto
- Zestaw kołowy fi 200 mocne (udźwig 2200 kg) -  990 zł netto
- Pokrywa górna - 650 zł netto
- Linka stalowa 3m - 50 zł netto

KOLORYSTYKA

Do naszych kontenerów stosujemy najwyższej klasy podkłady i farby dostępnym w palecie RAL. Zobacz kolorystykę RAL
- Kolor inny niż RAL 5010 - 200 zł netto

Film instruktażowy