fbpx
Logo producenta kontenerów, łyżek hydraulicznych i szufli mechanicznych - Lobo Kontenery

Kontener Mulda 5 m³ - 5/4 mm

Cena

7 700 zł netto
9 471,00 zł brutto

Transport

Cena uzależniona od miejsca dostawy.

Informacje o produkcie
Pojemność: 5 m3
Waga: 620 kg
Uchwyty boczne: wałek Φ 45 mm
Grubość blachy: 4,0 mm 
Grubość blachy dna: 5,0 mm
Materiał: stal
Kolor: z palety RAL              

Wymiary produktu

dodatkowe INFORMACJE

Kontenery typu MULDA posiadają m.in.:
Czopy wysypowe – które stanowią integralną całość z kontenerem. Wykonane są z pełnego odlewu i nie są spawane do kontenera. To gwarancja bezpieczeństwa oraz podwyższonej wytrzymałości. Czopy powstają z najwyższej jakości stali, a kontrolerzy jakości zwracają szczególną uwagę na etap produkcji, w którym one powstają.
Blachy oporowe – to elementy, które pozwalają na bezpieczny transport kilku kontenerów. Ich odpowiednia konstrukcja eliminuje ryzyko zaklinowania się kontenera.
Uchwyty transportowe – Wykonywane według normy DIN. Umożliwiają jednoczesny transport kilku MULD.
Uchwyty do montażu siatki i/lub plandeki – Innowacyjny kształt uchwytów oczkowo-hakowych pozwala stosować wymiennie lub też jednocześnie plandekę i siatkę, które zabezpieczają ładunek w trakcie transportu.
Mechanizm klap - mechanizm podnoszenia klap, który zastosowano w kontenerach typu MULDA, umożliwia otwarcie kontenera i pozostawienie go w dowolnej pozycji. A wszystko to bez używania siły.
Zamknięcia klap- stosowane przez nas zamknięcia klap, pochodzą od renomowanego, który jest liderem branży. To gwarancja ich wysokiej jakości oraz ponadprzeciętnej wytrzymałości.

KOLORYSTYKA

Każdy kontener możemy pomalować na dowolny kolor z palety RAL (Zobacz kolorystykę) . Malowanie realizujemy przy użyciu najwyższej jakości farb NOVATIC, a cały proces przeprowadzany jest w komorze bezpyłowej. Wszystkie kontenery typu MULDA są odpowiednio zabezpieczone przed korozją grubą warstwą farby antykorozyjnej oraz farby nawierzchniowej. Dzięki zastosowaniu sprawdzonej technologii, naszym kontenerom typu MULDA niestraszne są trudne warunki atmosferyczne oraz wzmożone użytkowanie przez długie lata.