fbpx

ML 10k

ML 10

Cena

8 900 zł netto
10 947 zł brutto

Transport

Cena uzależniona od miejsca dostawy.

* W związku z nieustającymi podwyżkami cen stali podane ceny kontenerów na naszej stronie mogły ulec zmianie.

INFORMACJE Podstawowe

HAKI WYSYPOWE - Jesteśmy świadomi, że jest to jeden z najważniejszych elementów konstrukcji kontenera. Dlatego przykładamy do niego szczególną wagę, korzystamy z najwyższej jakości materiału i ściśle kontrolujemy jego wykonanie. CZOPY - Jako najważniejsze elementy konstrukcji czopy wysypowe w naszych kontenerach są wykonane z pełnego odlewu, stanowią całość, nie są spawane z części, co gwarantuje trwałość, bezpieczeństwo eksploatacji i zdecydowanie wyższą wytrzymałość niż w produktach konkurencyjnych. Czopy powstają z najlepszego gatunku stali pod ścisłym nadzorem inżynierów. UCHWYTY TRANSPORTOWE - Wykonywane zgodnie z normą DIN. Umożliwiają jednoczesny transport kilku kontenerów. UCHWYTY DO SIATKI (PLANDEKI) -Dzięki innowacyjnym kształtom naszych uchwytów oczkowo- hakowych, można stosować wymiennie lub jednocześnie, siatkę i plandekę, które zabezpieczają ładunek podczas transportu. BLACHY OPOROWE - Elementy te zostały specjalnie zaprojektowane i są dodatkowo wzmacniane, dzięki czemu możliwy jest bezpieczny transport kilku kontenerów jednocześnie, bez ryzyka zaklinowania.

Informacje dodatkowe

MECHANIZM KLAP - Mechanizm podnoszenia klap, zastosowany w naszych kontenerach pozwala na ich otwarcie i pozostawienie w dowolnej pozycji bez użycia siły. ZAMKNIĘCIA KLAP - Stosowane w naszych kontenerach, pochodzą od doświadczonego producenta i lidera w branży, co daje gwarancję wysokiej jakości i wytrzymałości.

KOLORYSTYKA

Nasze kontenery są lakierowane wg. palety RAL, (Zobacz kolorystykę) farbami firmy NOVATIC w bezpyłowej komorze firmy FOBO. Dzięki zastosowanym technologiom, osiągamy trwałą, odporną na warunki atmosferyczne i intensywną eksploatację powłokę.

Informacje o produkcie
Pojemność:10 m3
Waga:740 kg
Uchwyty boczne:wałek Φ 45 mm
Grubość blachy:3,0 mm 
Grubość blachy dna:5,0 mm
Materiał:stal
Kolor:z palety RAL

Wymiary produktu

ZUH Lobo - ul. Dr. Perzyny 130, 26-700 Zwoleń, woj. mazowieckie | NIP: 8111033857 | tel: 735 99 55 28 | e-mail: produkcja2@lobo.com.pl