fbpx

Łyżka hydrauliczna – do odśnieżania

Sezon zimowy co roku wiąże się z koniecznością odśnieżania swojej posesji. Można do tego celu wykorzystać różnego rodzaju sprzęty począwszy od zwykłych łopat do śniegu, a skończywszy na profesjonalnych odśnieżarkach spalinowych. Jest jeszcze jedno rozwiązanie, które w ostatnim czasie zyskuje na swej popularności. Mowa o łyżce hydraulicznej do wózka widłowego. Urządzenie to pozwala na sprawne i szybkie odśnieżenie nawet bardzo dużego terenu.

Łyżka hydrauliczna – gdzie może być stosowana?

Urządzenie to może być wykorzystane chociażby na terenach bardzo dużych firm i przedsiębiorstw. Intensywne opady śniegu mogą skutecznie utrudnić sprawne poruszanie się po zaśnieżonym terenie, dlatego w takich miejscach należy stawiać na sprawdzone rozwiązania. Zadaniem łyżki hydraulicznej jest sprawne pozbycie się zalegającego śniegu z dróg transportowych i nie tylko. Dzięki dużej powierzchni, sprzęt może być stosowany w miejscach, takich jak na przykład parkingi, lotniska, doki przeładunkowe czy też wszelkiego rodzaju składowiska. Są to ogromne powierzchnie, których odśnieżanie zwykłą łopatą byłoby niemożliwe.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Użytkowanie łyżki hydraulicznej jest niezwykle proste i wygodne, co powoduje, że żadna z osób nie będzie miała problemu z jej codziennym użytkowaniem. Zadaniem operatora wózka widłowego jest przymocowanie osprzętu do wideł oraz podłączenie łyżki do systemu hydraulicznego. Dzięki temu możliwe będzie wygodne sterowanie akcesorium (przede wszystkim jego pochyleniem względem nawierzchni).

Łyżki hydrauliczne tworzone są z bardzo wytrzymałych i najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Wszelkie metalowe elementy zostały w odpowiedni sposób zabezpieczone przed korozją, co powoduje, że odznaczają się niewrażliwością na działanie czynników, takich jak mróz, wiatr czy też wilgoć. Wybrane modele na swej krawędzi posiadają specjalny miękki materiał, który chroni podłoże (asfalt lub kostkę brukową) przed wyraźnymi śladami zarysowania przez stal.

Znajdujące się na rynku łyżki hydrauliczne są dostępne w wielu wariantach i konfiguracjach, co powoduje, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Możliwe jest wybranie osprzętu o szerokości 1,3m, 1,8m, 2,2m, a nawet 2,4m. Tak szeroka propozycja sprawia, że każda z osób będzie usatysfakcjonowana z wybranego sprzętu.

Wybierz sprzęt dla siebie

Oferowane łyżki hydrauliczne mogą zostać pomalowane na dowolny kolor, co daje pewność sprostania oczekiwaniom każdego z Klientów. Montaż osprzętu na widłach jest niezwykle prosty. Wystarczy umieścić widły w specjalnych szynach łyżki hydraulicznej i dokręcić śruby zabezpieczające akcesorium przed zsunięciem się. Umożliwia to wygodne i bezpieczne przeprowadzanie prac związanych z odśnieżaniem terenu.

Użytkowanie akcesorium jest niezwykle proste i intuicyjne. Na powierzchni odśnieżarki zostały umieszczone niezbędne ostrzeżenia, które powodują, że codzienna eksploatacja przyrządu jest bezpieczna zarówno dla operatora, jak i dla osób znajdujących się w pobliżu.

Wysoka funkcjonalność łyżki hydraulicznej

Bardzo ważną informacją jest fakt, że akcesoria tego typu mogą być wykorzystywane nie tylko do odśnieżania dużych terenów. Łyżki hydrauliczne mogą być równie dobrze stosowane na wszelkiego rodzaju wysypiskach oraz placach składowych w celu sprawnego przemieszczania i segregowania materiałów. Powoduje to, że osprzęt ten może być eksploatowany właściwie przez cały rok. Urządzenie nie podlega dozorowi technicznemu, a co za tym idzie, nie ma obowiązku przeprowadzania jego regularnych przeglądów.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Lobo Kontenery oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że z pewnością każda z osób znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Najwyższa jakość wykonania produktów daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.